ctr logo male sos button

PROČ CHCI TI ŘÍCT?

 

„Chci Ti říct není výjimečné,
pouze vytahuje
to nejvýjimečnější
z obyčejných lidí“

 

Poslechněte si jak to celé začalo:

Moni, jak vznikl projekt Chci ti říct?

Byla jsem v koncích. Moje vize jak žít svůj život se absolutně rozcházela s verzí mojí mamky, jak by měl vypadat život její dcery, a strašně jsme se pohádaly. Chtěla jsem se odstěhovat do Španělska a žít na volné noze. Což mamce pracující 30 let v korporátu přišlo jako naprostá šílenost. Nechtěla jsem odletět pohádaná, tak jsem vymyslela ještě větší šílenost…

Přetextovala jsem písničku, našla zpěváka a s elektrickou kytarou a i s kombama ho propašovala do „openspacu“ do Radlic, kde sídlí 2000 zaměstnanců. Zazpíval mamce vše, co jsem jí chtěla říct, a předal obrovskou kytku. Pak jsem se objevila já a řekla: „Mami, promiň, miluju Tě, ale moje cesta vede jinam.“ Obejmuly jsme se a usmířily. Za dvě hodiny mi letělo letadlo. Celý příběh čtěte zde… Na vlastní kůži jsem zažila, že občas je potřeba naše pocity vyjádřit nevšedním způsobem. Někdy slova prostě nestačí… Je třeba vyvést z komfortní zóny, šokovat, překvapit - v tu chvíli se dostanete přímo k srdci. Nestačí pracovat s předsudky a egem.

Proč ses zaměřila na muže?

Hledala jsem největší možnost realizace. Vztahy! V dnešní zmodernizované době je snazší partnera vyměnit, než se o vztah starat. Žijeme v době Facebooku, Badoo, Tindru a dalších zrychlovačů. Přesto mnozí lidé žijí vedle sebe a neznají se. Svět jim nabízí mnohá zjednodušení a kratší cestu, ale tak to v dlouhodobých vztazích nefunguje. Pokud to má být pevné a šťastné spojení, je potřeba na něm pracovat. Je důležité naslouchat, pečovat, komunikovat a překvapovat. Úspěch není zadat věk, postavu, koníčky, místo, kde se zrovna náš ideál nachází a dostavit se na místo setkání… Pomáhám těm, co chtějí o vztah pečovat, bojovat za něj a znají cenou svou i partnerky či partnera.

Pomáháš striktně jen mužům?

Kdepak. Nebráním se žádným mezilidským vztahům. Rodinným, kamarádským, homosexuálním, nebo jen vyjádření vděčnosti. Jediné, co nedělám, jsou milenky a milenci. Pokud je někdo tak kreativní, energetický a zajištěný, aby stíhal dva a více partnerů, pak to jistě zvládne sám :-).

V čem je největší přínos Chci ti říct?

Šetří čas a nervy lidem, kteří opravdu milují. Zjednodušuje život těm, co si to zaslouží. Lidé, kteří za mnou přicházejí, vždycky vědí, co chtějí říct. Jen si nejsou jistí jak. Zařídím okolnosti tak, aby to mělo co největší efekt a druhý člověk byl zcela přítomen a poslouchal. Co Chci ti říct nabízí za služby? Pomáhám lidem ve všech „fázích“ vztahu od platonického zamilování přes první schůzku a vyznání lásky až po žádost o ruku, zásnuby a svatbu. Po svatbě řeším výročí, narozeniny, dárky na Ježíška, originální dovolené apod.

Zkrátka hýčkám :-). Starám se o kreativitu ve vztahu např. ,,Bednami lásky“. Hlídám a řeším výročí a Valentýna. Vymýšlím originální pozvání na rande, a je jedno, jestli je to po pár měsících nebo po deseti letech. A když se věci nedějí tak, jak by měly, tak usmiřuji :-).

Pro nezadané máme Školu svůdců, což je návod, jak okouzlit. Je možné se přihlásit na individuální konzultaci nebo na skupinové workshopy. Získáte jistotu, porozumíte řeči těla a další důležité věci. Vždy to probíhá formou zážitku, který sám o sobě spojuje. Navíc párujeme uchazeče tak, aby k sobě pasovali.

Jak Tě napadlo pomáhat dlouhodobým vztahům?

Protože partneři přirozeně po pár letech vyčerpají nápady a času je čím dál tím méně. Starám se o to, aby jiskra neuhasla.

Kromě vymýšlení společných chvil a dárků se mezitím postaráme o úklid domácnosti nebo hlídání dětí. Pro obnovení či prohloubení kontaktu mezi partnery vymýšlíme poznávací hry pro páry na míru. Pár chvil strávených bez stresů a při  originálních zážitcích se vztahem dokáže úplné divy :-).

Nejčestněji slýchám: „Miluju ji, ale prostě nestíhám!“ Proto jsem tu já. Pro opravdu urgentní případy máme SOS tlačítko. Do 24 hodin dostanete radu, tip či dárek.

Nebojíš se, že partnerky budou naštvané,
že to řešíš za partnery?

Velmi častá otázka :-). Nebojím. Ještě se mi to nestalo. Neřeším nic za partnery. Nevymýšlím nic nového. Předám informaci milujícího a dám ji do té nejefektivnější a nejbližší podoby pro jeho milovanou. Nic si nevymýšlím, jen spojuji dva body. Používám jejich osobní příběhy a prožitky. A to je nezaměnitelné…

V čem je tedy Chci ti říct výjimečné?

Emoce jsou výsadou lidí. Jako jediných ze živých tvorů. Společně s uměním a schopností „požitkařit“ je to to nejkrásnější, co na světě je. Chci Ti říct není výjimečné, pouze vytahuje to nejvýjimečnější z obyčejných lidí, jako jsi Ty, já nebo ten kluk, co nás obsluhuje…

Dobře, ale proč Tě tedy neustále kontaktuje
tolik mužů?

Protože dokážeme připravit zážitek přesně na míru. Většinou mi klienti zůstávají. Když už udělám první rande, tak řeším i zásnuby, svatbu a třeba Vánoce. Pak víš, že Tvoje práce dává smysl. Je to neskutečně dobíjející. A je to prosté. Vědí, co  chtějí říct, já jsem jen kreativní prostředník.

Proto jsem projekt pojmenovala Chci Ti říct - prostě a jednoduše to vysvětluje, co umíme.

Sipka doprava 100x122 px    

chci to taky

    Sipka doleva 100x122 px

CO DĚLÁME

VYZNÁVÁME LÁSKU
ŽÁDÁME O RUKU
USMIŘUJEME
HÝČKÁME VZTAHY
VYMAZLUJEME SVATBY

OZVĚTE SE NÁM

+420 775 942 049
[email protected]
IČO: 05371759
LAJKNĚTE NÁS fb